Kraj još jedne godine....

Autor: Kristina Varžić, 21. 6. 2023.

Došao je kraj još jedne školske godine! Iako nam se uvijek čini kako školska godina dugo traje, kraj nas uvijek nekako prebrzo zaskoči! Odlazi nam još jedna generacija drage djece koja nam uvijek ostaju u sjećanju jer svi oni ostavljaju neizbrisivi trag u životu naše škole. Ovo je vrijeme kada se miješaju osjećaji sreće zbog novih horizonata koji su pred našim osmašima i tuge zbog nepovratnog kraja jedne velike epohe njihova života. U toj zbunjujućoj kombinaciji emocija, u utorak smo održali završnu školsku svečanost kojom smo brojnim uzvanicima pokušali pokazati što smo sve radili tijekom godine. Mališani iz razredne nastave su nas razveselili svojim uvijek vrckavim i spontanim točkama, a dramska skupina nas je do smijeha nasmijala svojom interpretacijom svakodnevice iz liječničke čekaonice. Zbor, orkestar i solistice su još jednom dokazali da je glazba zvonka radost, a recitatori su prezentirali svoju neupitnu vještinu. Podijeljene su nagrade učenicima koji su sudjelovali na državnim i međunarodnim natjecanjima te osmašima koji su imali odličan uspijeh tijekom svih osam godina školovanja. Hvala svima koji su se odazvali na našu svečanost!

Prezentaciju o kronologiji školskog života možete vidjeti na poveznici: