Naše novinarke na ukupljanju Beliebera u Zagrebu

Autor: Neven Gradečak, 28. 2. 2013.

Naše novinarke Lorena Belina i Lorena Vukić sudjelovale su na velikom okupljanju Beliebera koje se ovu subotu održalo u Zagrebu! Nije Vam jasno tko su Belieberi i o čemu se ovdje uopće radi? Sve možete saznati u reportaži koju Vam donose gore spomenute novinarke. Pročitajte!

U subotu 23.02.2013. održano je okupljanje Belibera u Zagrebu. Belieberi su, zapravo, veliki  Justinovi fanovi, a on ih često naziva i svojom drugom obitelji. Boris Mitrović, poznati kazališni glumac i veliki Belieber, snimio je  poziv za okupljanje Beliebera početkom siječnja ove godine te ga stavio na YoTube gdje ga je do 15.veljače pogledalo više od 10.000 ljudi. Okupljanje je trebalo početi oko 14:30. Mi smo stigle na Trg bana Jelačića oko 13h i upoznale se s jednom od organizatorica.Već oko 13:15 na Trg su stizali Belieberi iz različitih dijelova Zagreba i okolice. Za kratko vrijeme ih se skupilo stotinjak te smo se međusobno upoznavali. Zatim smo krenuli prema Manduševcu. Belieber Patrik Majetić, iz Zagreba, sjeo je kraj fontane i svirao na gitari dok smo mi ostali stali u krug i pjevali Justinove velike hitove: Ollg, Boyfriend, Alaylm, One time, Fall, AATW. Kad je pristigao dovoljan broj Beliebera, krenuli smo prema Zrinjevcu. Tamo nas je dočekalo veliko iznenađenje. Organizatori su iz publike izabrali deset Beliebera koji su imali priliku sudjelovati u kvizu i osvojiti dvije karte za Justinov koncert u Beču. Pitanja su bila vezana uz spomenuti Borisov poziv, a pobjednica je bila Maja, Belieberka iz Zagreba. Nakon kviza, uslijedilo je puštanje ljubičatih balona u zrak i nastavak druženja, pjevanja, a snimljen je i video koji će redakcija emisije Exkluziv i RTL poslati menadžerima Justina Biebera kao poziv u Hrvatsku. Cjeloukupno druženje pratio je RTL, a slike i video snimke možete pronaći na facebook grupi pod nazivom Okupljanje Beliebera.

Lorena Belina i Lorena Vukić, 8.b

« Svibanj 2024 »